63 Specialista logistiky BigPhoto

Plánovač výroby – logistická společnost

Pro našeho významného klienta, který poskytuje profesionální logistické služby, obsazujeme pozici Plánovače výroby.Vyhovuje Vám dynamické prostředí, ve kterém se nebudete nudit?Pak neváhejte a zašlete nám svoje CV.

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Co Vás čeká?
  • Denní plánování specifické výroby
  • Tvorba výrobního plánu
  • Denní kontakt se zahraničním zákazníkem
  • Komunikace napříč firmou
Co od Vás očekáváme?
  • Praxe z pozice plánovače výroby je velkou výhodou
  • Angličtinu – denní komunikace se zákazníkem
  • Nedělá Vám problém práce v SAPu a s MS Office – zejména Excel
  • Organizovanost, flexibilitu a výborné logické myšlení
Proč do toho jít?
  • Stanete se součástí úspěšné rostoucí logistické společnosti
  • Nuda nehrozí – společnost je velmi dynamická
  • Firemní kultura založená na neformální atmosféře
  • Zodpovědná a zajímavá práce v přátelském kolektivu
  • Atraktivní nabídku firemních benefitů
Budeme se těšit na Váš životopis.
Klíčová slova: plánovač výroby, plánovač materiálů, material planner, specialista logistiky, logistic specialist, plánovač kvality, quality planner, zákaznický servis, customer service, výrobní linky, automotive, automobilový průmysl, manufacturing, angličtina, english, Praha, Praha-východ