46 Právník Shutter

PRÁVNÍK SENIOR / MANAŽER PRÁVNÍ AGENDY

LEHOTSKY CAPITAL jako rychle se rozvíjející korporace s činností v ČR a SR v oblasti hi-tech energetiky hledá interního právníka (lze i advokáta) s obchodním duchem na plný úvazek, případně na 30hod týdně s perspektivou postupného rozšiřování úvazku.

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Náplň práce:
Veškerá právní agenda společností náležících ke koncernu s popisem práce interního právníka:
  • Podpora managementu – firemní struktura, strategie
  • Správa koncernové korporátní agendy v ČR i SR (agenda OR, ŽL, koncese)
  • Podpora HR oddělení – příprava pracovní smlouvy, výpovědi, dohody, směrnice, GDPR atd.)
  • Podpora finančního odd. – úvěrová agenda
  • Podpora backoffice – nájmy, IT atd.
  • Tvorba a revize smluvní dokumentace se zákazníky i dodavateli pro jednotlivé společnosti koncernu (smlouvy o zřízení energ. zařízení, smlouvy o dodávce energie, nájemní smlouvy, pachtovní smlouvy, smlouvy o dílo, o výpůjčce kupní smlouvy, věcná břemena, postoupení smluv, smlouvy budoucí, výhrada vlastnictví aj.)
  • Smluvní jednání se zákazníky
  • Odpovědnost za finální znění smluv, jejich revize před podpisem
  • Podpora obchodního oddělení – konzultace v rámci jednotlivých obchodních případů
Požadavky:
  • Úspěšně ukončené vysokoškolské vzdělání v ČR v oboru právo
  • Min. 6-10 let praxe v smluvní oblasti a záležitostech firemní agendy nebo advokátní zkoušky + 5 let praxe v oblasti firemního práva / advokacie (zkušenost z energetické oblasti není podmínkou)
  • Obchodní myšlení nutností
  • Jazykové znalosti: čj, slovenština výhodou, aj vítána
  • Schopnost samostatné práce, analýzy, identifikace rizik, návrhu možných řešení
  • Nadšení, kreativita a odpovědnost
  • Znalost práce na PC
  • Místo výkonu práce: Praha 5 – Smíchov, Štefánikova 248/32
  • ŘP sk. B
Nabízíme:
  • Zázemí neustále rostoucí hi-tech společnosti v oblasti energetiky
  • Moderní pracovní prostředí
  • Různorodá práce v celé oblasti firemního práva
  • Odměňování na základě pracovní nebo příkazní smlouvy
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Nástup možný ihned

Pokud si umíte sami sebe představit na této pozici, klikněte na tlačítko „Odpovědět“.
Těšíme se na Vás!