Projektový manažer

  • Homeoffice

Pro našeho klienta, úspěšnou developerskou společnost hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Technický manažer.

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Co Vás čeká?
  • Realizace oprav v bytových jednotkách společných prostor, vnějšího pláště a venkovních prostor činžovního domu zahrnující sestavení rozpočtu, výběr zhotovitele a realizaci oprav
  • Realizace půdních vestaveb a přístaveb činžovních domů zahrnující vypracování návrhu, zajištění projektové dokumentace, zajištění potřebných stanovisek DOSS, vypracování rozpočtu stavby, zajištění příslušných povolení a projednání s relevantními orgány a realizace stavby
  • Identifikace příležitostí pro zvýšení hodnoty objektu v podobě vestaveb, přístaveb a jejich vyhodnocení
  • Kontrola výstupu dodavatelů (soulad se zadáním, korekce práce projektanta, kontrola práce dodavatelů stavby atd.)
Co od Vás požadujeme?
  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • Min. 5 let praxe v oboru
  • Znalost a schopnost projektování v AutoCad
  • Znalost předpisů a vyhlášek upravujících podmínky výstavby v Praze
  • Autorizace ČKAIT (výhodou)
Co Vám nabízíme?
  • Přátelskou atmosféru a neformální prostředí
  • Bonusy
  • Teambuildingové akce
  • Stylové kanceláře na lukrativní adrese
  • Širokou škálu benefitů (Telefon, Příspěvky na stravování, životní/penzijní pojištění a příspěvek na sport, vzdělávací kurzy, denně čerstvé ovoce, výborná káva apod.)