58 Řízení stavby Bigstock

Projektový manažer investic v Real Estate

Zajímají vás komerční nemovitosti, pozemky a brownfieldy? Rozumíte územním plánům a povolovacím procesům staveb? Orientujete se v katastru nemovitostí, dokážete vyhledat zajímavé pozemky a oslovit jejich majitele? Hledáme kolegu právě na takovou pozici!

  • 60-90 tis. Kč / měs.
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Jaká bude vaše náplň práce?
  • vyhledávaní pozemků, komunikace s majiteli a orgány státní správy
  • vyhledávání brownfieldů a poradenství s jeho budoucím rozvojem
  • studie proveditelnosti, analýzy, přehledy
  • zastupování vlastníků nemovitostí při prodeji
  • dohled nad developmentem pozemků

Co od vás očekáváme?
  • min. středoškolské vzdělání technického zaměření (kartografie, stavařina)
  • řidičský průkaz
  • pokročilá angličtina je podmínkou (komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem součástí každodenní práce)
  • komunikativnost, dobré vystupování a obchodního ducha
  • chuť neustále se vzdělávat v nových trendech oboru

Co nabízíme?
  • práci ve stabilní zajeté společnosti s více jak 10 letou tradicí
  • přátelský, mladý kolektiv a moderní pracovní prostředí v centru blízko metra i tramvaje
  • práce na zajímavých projektech
  • finanční motivaci
  • benefity
  • pravidelné firemní akce a teambuildingy
  • příležitost k seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů
  • být spolutvůrcem budoucího rozvoje komerčního developmentu v ČR