17 HR Specialista Shutter

HR Project Coordinator

  • Homeoffice

Chcete pracovat pro zaměstnavatele, který dbá na rozvoj svých zaměstnanců? Hledáte zajímavou práci s dobrým work-life balancem? Baví Vás práce s lidmi? Zajímá Vás obor HR? Pak na pozici HR Project Coordinator hledáme možná právě Vás!

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Na co se můžete těšit? Budete…
  • Vytvářet lokální projekty zaměřené na hodnocení zaměstnanců, průzkum spokojenosti, rozvoj zaměstnanců, budování značky a firemní kultury na interní úrovni, …
  • Spolupráce na HR globálních projektech ve skupině
  • Implementovat lokální projekty
  • Zodpovědnost za interní HR komunikaci – interní marketing (nastavení covidových opatření, interních pravidel, BOZP)
  • Vytvářet employee branding projekty
  • Zabezpečovat veškeré HR aktivity

Co u Vás oceníme?
  • Velmi dobrá komunikativní AJ a ČJ
  • Zkušenost z obdobné HR pozice alespoň 2 roky
  • Zkušenost s organizací/koordinací projektů (ať už v rámci HR nebo v jiném oboru)
  • Dynamičnost
  • Pokročilejší znalost PowerPointu a Excelu
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti

Co Vám nabízíme?
  • Velmi zajímavou pracovní náplň
  • Příležitost k rozvoji
  • Práci pro stabilního zaměstnavatele
  • Přátelský a provázaný tým
  • 37,5hodinový pracovní týden
  • Týden dovolené navíc + možnost dalšího volna

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!