54 Regulatory Affairs Shutter

Regulatory / Quality Manager

  • Homeoffice

Pro farmaceutickou společnost zastupující originální zahraniční farmaceutické firmy v ČR hledáme zkušeného kandidáta na pozici Regulatory and Quality Manager. Máte-li zkušenost na obdobné pozici, pošlete mi Váš životopis!

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Co Vás čeká?
  • Příprava dokumentace pro žádosti o změnu, prodloužení platnosti a nové registrace produktů
  • Budete mít na starosti pharmacovigilanci
  • Dohled nad marketingovými aktivitami, schvalování propagačních materiálů
  • Zodpovědnost za správné uskladnění produktů
  • Aktivní čast na regulatory / lékařských auditech
Co od Vás požadujeme?
  • VŠ vzdělání, nejlépe v medicínském směru
  • Praxe 5 let na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
Co Vám nabízíme?
  • Velmi příjemné prostředí moderních kanceláří v centru Prahy
  • Auto i k soukromým účelům je samozřejmostí
  • Bonusy / prémie
  • 5 týdnů dovolené
Klíčová slova: farmacie, regulatory, quality, pharmacovigilance