13 Finanční backoffice Bigstock

Reporting Specialist

  • Homeoffice

Láká Vás práce pro jednu z nejprestižnějších bankovních institucí v České republice a baví Vás práce s daty? Máte zkušenosti z oblasti reportingu a Excel je Váš kamarád? Pak na pozici specialisty reportingu hledáme možná právě Vás!

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha
  • Částečný úvazek

Na jakou náplň práce se můžete těšit?
  • Budete nám pomáhat s automatizací výkaznictví
  • Budete zabezpečovat komunikaci IT řešení na interní i externí úrovni
  • Budete sledovat a implementovat aktuality v oblasti metodik a pracovních postupů, a to i v anglickém jazyce
  • A v neposlední řadě budete samozřejmě zpracovávat reporty (účetní, finanční, statistické)
Co u Vás proto oceníme?
  • Minimálně 2letou praxi s reportováním ve finanční instituci (orientace ve výkazech)
  • Excel alespoň na úrovni kontingenčních tabulek
  • Středně pokročilá angličtina v písemné formě
  • Komunikativní, pečlivá a spolehlivá osobnost
Co Vám za to můžeme nabídnout?
  • Zajímavou a zodpovědnou práci
  • Prostředí stabilního a jistého zaměstnavatele
  • Týden dovolené navíc + sick days
  • Možnost home office
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost plného, nebo 0.8 úvazku
  • Práci v centru Prahy
  • Příspěvek na vzdělávání/odborný růst
Zaujala Vás tato pracovní pozice? Pak neváhejte a zašlete nám své životopisy!
Klíčová slova: bank, bankovnictví, banking, reporting, report, specialista, specialist, finance, pojišťovna, pojišťovnictví, insurance, finanční instituce, regulatorika, regulace, metodika, automatizace, výkaznictví, Excel, SAP, Pohoda, STAR.NET, Oracle, Praha, Prague, angličtina, čeština, english, czech