55 Relationship Manager Shutter

Sales Manager u factoringové společnosti

Jste komunikativní, umíte naslouchat a pochopit potřeby druhých? Jste zároveň flexibilní, předvídavý/á a kreativní? Potom hledáme právě Vás. U našeho klienta se můžete stát součástí silné evropské finanční skupiny. Setkáte se s velmi přátelskou atmosférou, lidským přístupem a silným zaměřením na potřeby zákazníků. Pro našeho klienta hledáme do týmu v Praze nového kolegu / kolegyni na pozici Sales Manager v oddělení akvizice nových klientů se zaměřením na Moravu.

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha

Na co se můžete těšit?
  • Vyhledávání potenciálních factoringových klientů
  • Prezentace produktů společnosti
  • Participace na vývoji nových produktů
  • Zpracovávání factoringových nabídek pro potenciální klienty
  • Příprava factoringových smluv a zajišťování dokumentace
  • Místem výkonu práce mohou být Čechy nebo Morava

Co od Vás očekáváme?
  • Proobchodní přístup
  • Zkušenosti s obsluhou korporátních klientů
  • Znalost factoringových nebo bankovních úvěrů je vítána
  • VŠ vzdělání
  • Plynulá znalost angličtiny
  • Komunikativnost
  • Prezentační dovednost
  • Schopnost samostatně řešit úkoly
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co Vám můžeme nabídnout?
  • Pestrou pracovní náplň
  • Zajímavé pracovní zkušenosti
  • Příležitost pro osobní rozvoj a růst v rámci nadnárodní bankovní skupiny
  • Kombinace práce z kanceláře a z domova
  • Otevřenou firemní kulturu a přátelské prostředí
  • Řadu firemních benefitů

Pokud Vás pracovní příležitost zaujala, tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis.