35 Marketing Manager Shutter

Senior produkt manažer – finance

  • Povedete tým

Máte chuť do řízení úprav a vývoje nových finančních produktů a správu stávajících? Máte zkušenost z mezinárodního prostředí společnosti? Pak se s Vámi rádi potkáme!!!

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha

Co budete dělat?
  • vytváření, revize a průběžná aktualizace produktové strategie – finanční retailový produkt
  • řízení menšího týmu
  • úzká spolupráce s kolegy z marketingu a obchodu
  • monitoring trendů trhu, výkonnosti a profitability vlastních produktů
Co nutně potřebujete?
  • validní zkušenost s rozvojem a řízením parametrů nových produktů – finance výhodou
  • zkušenost s řízením týmu
  • komplexní pohled na souvislosti a požadavky různých oddělení a zákazníka
  • zákaznickou orientaci
  • AJ na komunikativní úrovni – mezinárodní prostředí
Co za to nabízíme?
  • možnost flexibilní práce z domova (3+2)
  • 20 + 10 dní placeného volna
  • zajímavé benefity stabilní mezinárodní společnosti