22 IT manažer Shutter

Solution Delivery Manager

  • Homeoffice

Chcete pracovat pro zaměstnavatele, který dbá na rozvoj svých zaměstnanců? Hledáte zajímavou práci s dobrým work-life balancem? Baví Vás přinášet IT řešení? Pak na pozici Solution Delivery Managera hledáme možná právě Vás!

  • 90-130 tis. Kč / měs.
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Na co se můžete těšit? Budete…
řídit a dodávat komplexní IT řešení – od definice požadavků po implementaci projektů
spolupracovat s odděleními napříč společností (IT, sales), kterými budete také oporou
vyhodnocovat implementovaná řešení a sledovat jejich úspěšnost
vést pravidelné meetingy zaměřené na jednotlivé projekty
úzce spolupracovat s interními i externími partnery

Co u Vás oceníme?
Zkušenosti z obdobné pozice (případně z projektového řízení s IT/technický backgroudem, ideálně zkušenost s dodáním IT řeší ve finančních službách)
Angličtinu na komunikativní úrovni – Váš nadřízený nebude Čech
Základní znalost SQL a orientace ve službách Microsoft
Přehled o SW vývoji

Co Vám nabízíme?
Velmi zajímavou pracovní náplň
Příležitost k rozvoji
Práci pro stabilního zaměstnavatele
Přátelský a provázaný tým
37,5hodinový pracovní týden
Týden dovolené navíc + možnost dalšího volna

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Klíčová slova: finance, banking, finance, IT, delivery, solution delivery, solution delivery manager, IT solution, IT delivery, SQL, Microsoft, Scrum, Prince 2, PMI, ITIL, czech, english, anličtina, čeština, AJ, Praha, Prague, work-life balance