62 specialista kvality Bigstock

Specialista dodavatelské kvality v automotive

  • Homeoffice

Máte zkušenosti v dodavatelské kvality v automotive? Bez problému se dorozumíte anglicky?Pak čtěte dále!

  • Mzda dohodou
  • Královéhradecký kraj
  • Plný úvazek

Co budete dělat?
  • Zajišťovat kvalitu dodávaných výrobků dle specifik zákazníků
  • Řídit audity a zákaznické hodnocení
  • Úzce spolupracovat s manažerem kvality a vést veškeré aktivity spjaté se supplier managementem
  • Plánovat, kontrolovat a řešit nápravná opatření dodavatele
  • Komunikovat – interně i s dodavateli (včetně zahraničních)
Co najdete u nás?
  • Moderní prostředí mezinárodní společnosti, kterou jen tak něco nepoloží (fungujeme i přes výpadky největších firem v oboru)
  • Agendu dle toho, jak si sami naplánujete
  • Zaměstnanecké benefity typu: 5 týdnů dovolené, 13. plat, kantýnu, jazykové kurzy ad.
Klíčová slova: SQA, supplier quality, dodavatelská kvalita, kvalitář, kvalita, quality, specialist, quality specialist, 8D, PDCA, Ishikawa, 5 Why, SPC, VDA, audits, suppliers, supplier, dodavatel, English, EN, angličtina, automotive, automotiv, královehradecký kraj