Specialista laboratoře – analýza plastů

  • Homeoffice

Pro lukrativní společnost, která je průkopníkem ve vyvíjení nových technologií a služeb pro efektivní mobilitu lidí a jejich zboží působící na trhu již 150 let, hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici Specialista laboratoře – analýza plastů.

  • Mzda dohodou
  • Středočeský kraj
  • Plný úvazek

Jaká bude Vaše pracovní náplň?
  • Budete mít na starosti laboratorní zkoušky surových plastových materiálů
  • Závěrečné zprávy o zkouškách a jejich prezentace zákazníkům a dodavatelům
  • Kooperace s partnerskými laboratořemi na vývoji nových metod
  • Školení zaměstnanců v segmentu plastových materiálů (zkušební metody, přesnost měření,..)

Co od Vás požadujeme?
  • VŠ vzdělání – materiálové vědy, polymerní chemie
  • Komunikativní znalost angličtiny, německý jazyk výhodou
  • Praxe min. 3 roky na obdobné pozici
  • Zkušenosti s testováním a analýzou polymerů pomocí následujících metod: FTIR, TGA, DSC, MVR, MFR, HDT a Vicat, hořlavost, Charpyho ráz, zkouška tvrdosti, tahem atd.
  • Znalost požadavků normy ISO/IEC 17025

Co Vám nabízíme?
  • Možnost vzdělávání, profesního a osobního rozvoje
  • Skvělou praxi v mezinárodní společnosti
  • Individuální na míru šitý rozvojový plán
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené + 5 sick days
  • Atraktivní roční bonusy + příspěvky na dětskou rekreaci až 20 750kč/rok
  • Příspěvky na sportovní aktivity + Benefit plus kartu 6500kč/rok
  • Závodní stravování + stravenky
  • Skvělá dostupnost autem i MHD z Prahy (Letňany) do 15 min.