66 Specialista zákaznického servisu Bigstock

Specialista podpory prodeje náhradních dílů – nákladní automobily

Pro velmi úspěšnou, expandující společnost rodinného typu, firmu Skuba Czech s.r.o. hledáme kandidáta s technickým vzděláním, nebo praxí a obchodním duchem. Pokud chcete denně komunikovat se zákazníky a poskytovat jim podporu, neváhejte mě kontatovat.

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha, Středočeský kraj
  • Plný úvazek

Co Vás čeká:
  • Rozvoj pozitivních a trvalých vztahů se zákazníky / občasná nabídka sortimentu, novinek a služeb
  • Odborné poradenství a podpora stávajících zákazníků na telefonu v souvislosti s jejich objednávkami náhradních dílů
  • Práce v interním informačním systému, vyhledávání náhradních dílů
  • Denní komunikace se zákazníky telefonicky, e-mailem, osobně při návštěvě klienta na pobočce
  • Zpracování cenových nabídek
  • Úzká spolupráce s týmem Skuba Czech s.r.o.
Co očekáváme my:
  • Alespoň částečnou znalost oblasti nákladních automobilů a sortimentu autodílů – není podmínkou
  • Zkušenost z obdobné pozice s poskytováním podpory zákazníkům nebo obchodnímu týmu
  • Zralou osobnost s komunikačními a organizačními dovednostmi, asertivním a nekonfliktním jednáním, zákaznickým přístupem, chutí učit se nové věci
  • Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, týmovost, loajalitu
  • Velmi dobrou uživatelskou dovednost práce s PC
A co Vám nabídneme:
  • Zajímavé finanční ohodnocení: fix + bonusy z dosažených výsledků
  • Mobilní telefon, notebook
  • Zázemí prosperující společnosti rodinného typu
  • Příjemné pracovní prostředí a firemní kultura
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup ihned, nebo dohodou