64 specialista marketingu Shutter

Stavební inženýr junior – pojďte budovat svoji kariéru

Jste absolvent VŠ stavební nebo architektury a rozhlížíte se po otevřených dveřích, které vás zavedou k super projektům, naučí vás inovace v projekci a dají možnost osobního i kariérního růstu? Prosím čtěte dále…

  • 30-60 tis. Kč / měs.
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Co vás čeká?
  • Práce na rezidenčních a komerčních projektech pro zajímavé české i mezinárodní investory pod vedením zkušených kolegů
  • Budete se podílet na všech fázích projektové přípravy projektu od přípravy nabídky, přes projektování DÚR, DSP, DVZ, DPS
  • Naučíte se aktuální trendy a postupy včetně práce s Revitem

Požadujeme:
  • Vysokoškolské vzdělání stavebního směru s maturitou
  • Nadšení do práce, chuť se učit
Co nabízíme:
  • Renomované jméno na trhu v ČR i zahraničí
  • Inovativní přístup k práci – nápadům jsme otevřeni
  • Možnost se podílet na významných realizacích v ČR
  • Možnost se podílet na vývoji technicky unikátních inovativních řešení
  • Možnost získání znalostí v oblasti BIM
  • Mezinárodní kultura na pracovišti