60 Seřizovač Shutter

Technik 3D měření – práce v Německu. Služební byt!

Pro našeho klienta, mezinárodní automotive společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technika 3D měření.Máte zkušenost s 3D měřením a chcete pracovat v Německu za velmi motivující ohodnocení? Pokud ANO, čtěte dál!

  • Mzda dohodou

Náplň práce:
  • Provádění a zodpovědnost za 3D měření a zpracování protokolů ke zprávám o prvních vzorcích
  • Dokumentace měřících výsledků a jejich využití v rámci statistického řízení
  • Provádění sériových měření, vyhotovování protokolů, hlášení a zavádění opatření na zjištěných nesrovnalostech
  • Údržba technické dokumentace v oddělení kvality (výkresy, modelová data, měřící programy)
  • Spolupráce při kalibraci měřidel a kontrolních přípravků
  • Spolupráce na výrobkových auditech a rekvalifikacích
  • Koordinace 3D Měření na pracovišti Scanner. Rozdělení práce, způsob měření, tvorbu programů, kalibrace
Co od Vás očekáváme?
  • Vzdělání: min. ÚSO
  • Praxe: Minimálně 3 roky v automobilovém průmyslu
  • Znalost německého jazyka
  • Znalost základních technik kvality
  • Kurz Interní auditor ISO IEC 17025
  • Kurs pro měření na 3D strojích (měření s přístroji Zeiss Holos (starými) a nebo novými přístroji Zeiss Caligo a/nebo optické měření s přístrojem GOM Inspect
Co Vám můžeme nabídnout?
  • Služební byt
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci v Německu
  • a spoustu dalších benefitů
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete mi prosím svůj životopis v němčině nebo angličtině.
Těším se na Vaše reakce!