29 Manažer nákupu Shutter

Vedoucí nákupu investic

Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme seniorního Vedoucího nákupu investic. Pokud máte zkušenost s řízením nákupu investic, zašlete mi Váš životopis.

  • Mzda dohodou
  • Ústecký kraj

Co Vás čeká:
  • Vedení menšího týmu – 4 lidi
  • Řízení portfolia dodavatelů v rámci investic o velkých objemech
  • Vyjednávání, cenotvorba a uzavírání kontraktů
  • Komunikace s centrálou
Co byste měl/a splňovat:
  • Zkušenost z role nákupčího investic
  • Zkušenost s vedením, nebo koordinací týmu
  • Angličtinu – denní komunikace
  • Samostatnost, vyzrálost a nebát se nekomfortních situací
Co Vám kromě zajímavého finančního ohodnocení můžeme nabídnout:
  • Obrovský potenciál růstu do TOP managementu společnosti
  • Silné a stabilní zázemní firmy, které záleží na lidech
  • Zkušený tým a spousta dalších benefitů
Těšíme se na Váš životopis!
Klíčová slova: CAPEX, nákup, supply, buyer, strategic buyer, investice, Ústecký kraj, angličtina, english