58 Řízení stavby Bigstock

Vedoucí projektu železobetonových konstrukcí

Významná velká stavební společnost hledá kandidáta na pozici Vedoucí projektu železobetonových konstrukcí.Zajištěný výrobní program na příští roky!

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Co budete dělat:
  • vedení projektu a komplexní řízení stavby, v souladu se všemi legislativními i firemními pravidly a strategií
  • sestavení realizačního týmu, vedení zaměstnanců
  • identifikace a řízení rizik projektů
  • kontrola dodržování technických, technologických, ekonomických, právních a personálních parametrů nabídky a smlouvy o dílo
  • sledování ekonomických a časových ukazatelů projektu
  • řízení prací subdodavatelů
  • kontrola dodržování smluvních vztahů
  • jednání s investorem
  • předání díla

Co musíte mít:
  • VŠ (lze i SŠ) stavební obory, autorizace ČKAIT
  • dlouholetá praxe ve vedení staveb, ŽBK výhodou, zkušenost s projektovým vedením
  • výborná orientace v technické dokumentaci, právní a ekonomické povědomí o řízení staveb
  • zkušenosti s budováním a vedením týmu
  • řidičské oprávnění skupiny B

Co k tomu dostanete:
  • zázemí velké stavební společnosti
  • nad rámec výplaty (fix a čtvrtletní odměny): týden dovolené navíc, tři dny zdravotního volna (sick days), stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci, v případě potřeby podíl na nákladech za Vaše ubytování, firemní akce pro zaměstnance
  • velký prostor a možnosti k rozvoji a seberealizaci

Lokalita:
  • Praha
  • Projekty v ČR, převážně Středočeský kraj a Praha