20 IT Analytik Shutter

Vendor manager oblast IT

Jste komunikativní člověk?Domluvíte se anglicky?Máte technický/IT background?Pro společnost s velmi dobrou firemní kulturou hledáme člověka, který bude spojovacím článkem mezi externími dodavateli v oblasti IT a firmou, s cílem zajištění co nejlepší spolupráce.Pokud vás toto láká, pak jste ta správná osoba, kterou hledáme! Neváhejte a pošlete mi Váš životopis.

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Co Vás bude čekat za náplň práce:
  • Rozvoj a udržování vztahů se stávajícími dodavateli společnosti – 6 zahraničních dodavatelů, 4 lokální
  • Posuzování kvality stávajících dodavatelů – meetingy s dodavateli, sledování a vyhodnocování jejich výkonnosti, řešení současných problémů
  • Přesah do obchodu a nákupu – vyjednávání o cenách a smluvních podmínkách
  • Odpovědnost za dodržování smluvních podmínek ze strany dodavatelů – plní dodavatelé vše k čemu se zavázali ve smlouvě?

Jaké předpoklady k tomu potřebujete:
  • Silné komunikační dovednosti a schopnost aktivního naslouchání
  • AJ na komunikativní úrovni – aktivní využití, denní komunikace s dodavateli z Holandska
  • Částečný technický/IT background – dodavatelé jsou primárně z oblasti IT

Co nabízí společnost:
  • Možnost rozvoje současných znalostí a zkušeností – pozice může být zajímavým kariérním posunem pro seniorní IT/Business analytiky
  • Zázemí stabilní společnosti s nadnárodní působností
  • Příjemný kolektiv, kde Vás práce bude bavit
  • 5 týdnů dovolené
  • Sickdays
  • Multisport karta
  • Stravenky
  • Výuka AJ přímo na pracovišti a v pracovní době