Dispečer vnitrostátní dopravy

Logistika / Supply chain - Jihočeský kraj

Máte zkušenost z logistiky? Baví Vás organizace? Rádi komunikujete? Nalézat řešení Vám nedělá problém? Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta hledáme posilu na pozici dispečera - nástup možný ihned.

Co bude Vaším úkolem?

  • plánování optimálních tras
  • vytíženost jednotlivých vozů
  • komplexní distribuce zboží - potraviny, FMCG
  • komunikace se všemi zainteresovanými stranami - sklad/řidiči/klienti
  • příprava podkladů k fakturaci

Co od Vás očekáváme?

  • zkušenost ze stejné pozice alespoň 3 roky
  • schopnost rychle se rozhodovat
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • ŘP sk. C+E, profesní průkaz a kartu řidiče

Co Vám za to nabízíme?

  • pestrou práci a stabilní vyhlídky
  • dotované stravování
  • benefit kartu
  • zvýhodněné ceny v podnikové prodejně
  • výhodný služební mobilní tarif i pro soukromé účely (možné i pro rodinné příslušníky)
  • pracoviště v Písku
  • nástup možný IHNED

Těšíme se na Vás!

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy