PHP vývojář

IČO/projekt - IT a Telekomunikace - Hlavní město Praha - Hlavní město Praha

Do oddělení online vývoje významného hráče v oblasti mediální komunikace hledáme zkušeného vývojáře, který za sebou rád vidí výsledek.

Co budete dělat:

  • Kompletní SDLC drobných i transformačních změn webů a aplikací
  • Integraci na lokální i cloudové služby
  • Práci v technologiích PHP 5 a 7, Redis, Solr, MySQL, PostgreSQL.
  • Spolupracovat s produktovým oddělením v rámci agilní metodiky vývoje
  • Pracovat ve verzovacím systému Git
  • Spolupracovat s kolegy i samostatně na návrhu řešení backendové logiky i databází
  • Zlepšovat se samostatně i společně s kolegy v týmu.

Co potřebujete znát a vědět:

  • Máte prokazatelnou zkušenost s PHP vývojem
  • Rozumíte návrhu aplikací a databází, ladění výkonu, zabezpečení, design patterny
  • Znáte technologie PHP 5 i 7, máte dobrou znalost obecných databází
  • Jste samostatní, pečliví, flexibilní a rychlí, baví vás neustále se rozvíjet a spolupracovat s ostatními v týmu

Uvítáme:

  • Znalost frameworku Symfony, Zend
  • Zkušenost s výkonnostním laděním vysoce vytížené aplikace (desítky tisíc uživatelů) zkušenosti s Memcache, Solr, apod.
  • Zkušenosti s problematikou přenosu a zobrazení videí na internetu

Co nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr i na IČO
  • Odpovídající finanční ohodnocení,
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti,
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí,
  • Přátelský kolektiv,
  • Firemní benefity (fitness, fotbálek, sauna),
  • Zaměstnanecké benefitní konto (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví),
  • Nadstandardní zdravotní péči,
  • Pracovní mobilní telefon, notebook.
Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy