IT Analytik/konzultant

IT a Telekomunikace - Hlavní město Praha

Pro klienta (finance) hledám analytika (čku), který neulpěl jen na jedné aplikaci. Zajímá mne širší rozhled a vhled do problematiky aplikační integrace. A především preferuji schopnost detailně rozklíčovat problematiku a zároveň se umět dívat na věci s nadhledem a v širším kontextu.

Jaká bude náplň vaší práce?

  • zpracování use case a požadavků byznysu
  • analýza a design aplikací
  • spolupráce s týmem při vývoji a testování
  • práce na CRM (MS Dynamics), workflow (IBM BPM) i core banking aplikacích (vlastní na bázi Javy)

Co u vás ocením?

  • relevantní zkušenosti z oblasti IT analýzy
  • vhled do aplikační integrace
  • budete pracovat s UML a Enterprise Architect - uvítám zkušenosti s těmito nebo obdobnými nástroji
  • schopnost komunikovat na různé úrovni detailu

A co za to dostanete?

  • osvíceného šéfa IT analytiků, který je nohama na zemi
  • bezva team leadera, o kterého se můžete opřít
  • otevřené, přátelské a pohodové prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • „klasické“ benefity jako jsou stravenky, příspěvky na sport, penzijní pojištění a mnoho dalšího
  • zajímavý roční finanční bonus

Klíčová slova: business analytik, business analyst, technology consultant, IT analyst, UML, BPMN, IBM BPM, Microsoft Dynamics, analýza, business analytik, business analytic, technology consultant, UML, BPMN, IBM BPM, Microsoft Dynamics,analýza, business analytik, business analyst, technology consultant, UML, BPMN, IBM BPM, Microsoft Dynamics, analýza.

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy