Rozpočtář developerských projektů a veřejných zakázek

Technické pozice - Hlavní město Praha

Chceš se stát součástí úspěšné společnosti, která je kvalitním partnerem pro veřejnou i soukromou sféru v oblasti výstavby, rekonstrukcí a developmentu na pozici ROZPOČTÁŘE?

Pak hledáme právě Tebe!

Jaká bude náplň tvojí práce?

  • Budeš mít na starosti kompletní zpracování cenových kalkulací na různé projekty (veřejné i soukromé zakázky, bytové komplexy, revitalizace, rekonstrukce)
  • Budeš komunikovat se subdodavateli a také s kolegy
  • Budeš nejen vytvářet, ale také kontrolovat soupis prací a výkaz výměr

Jaké jsou naše představy o tobě?

  • Absolvoval/a jsi SŠ/VŠ stavebního směru
  • Máš praxi se sestavováním rozpočtů ve stavební společnosti, a to jak v cenových soustavách (RTS, URS), tak podle skutečných nákladů
  • Ovládáš Excel
  • Řešíš věci komplexně a máš zájem poznávat nové postupy a přístupy
  • Výhodou bude, pokud si budeš rozumět s programem Callida

Co ti na pozici nabízíme?

  • Získáš prostor a šanci rozvíjet své dovednosti a zkušenosti
  • Budeš pracovat na zajímavých projektech společnosti
  • Čeká Tě přátelský tým kolegů, kteří pomohou se zapracováním
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Motivační ohodnocení Tvé kvalitní práce
Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy