Sales Support Specialist

Prodej a péče o zákazníka - Prodej a péče o zákazníka - Hlavní město Praha

Sales Support - top produkty

Pro našeho zákazníka, leadra v oblasti technologií a služeb, hledáme kolegyni/kolegu na pozici Sales Suport.

Náplň práce:

  • aktivní telefonický a emailový kontakt se zákazníky společnosti
  • péče o portfolio prodejců, podpora rozvoje jejich dalších obchodních aktivit a akvizice nových obchodních partnerů
  • sledování vývoje trhu a konkurence
  • občasné obchodní schůzky s autorizovanými prodejci
  • reporting, práce s databází, CRM a ostatní činnosti vyplývající z charakteru pozice

Jaké zkušenosti byste měl/a mít?

  • jste obchodník, nebo jste jím vždy chtěli být, ale zatím jste raději více v kanceláři, než na cestách
  • praxi v oblasti telesales nebo zákaznickém servisu alespoň 2 roky
  • ovládáte angličtinu alespoň na základní úrovni
  • jste komunikativní

Co Vám můžeme nabídnout?

  • můžete se těšit na dodatečnou dovolenou, sick days, Multisport kartu, příspěvek na MHD, stravenky,
  • penzijní připojištění, firemní vzdělávání a další firemní benefit

  • adekvátní platové ohodnocení

Budeme se těšit na Vaše reakce!

klíčová slova: telesales, prodej, sales support, obchod, account management

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy