AP - možnost zkráceného úvazku, NJ

Finance - Finance - Hlavní město Praha
  • Zajímá Vás finanční pozice v mezinárodní společnosti, kde budete moct aktivně využít svou znalost němčiny?
  • Chcete pracovat jako interní účetní, a ne pro nějaké veliké Shared Service Centrum?
  • Chcete pracovat v super kolektivu, kde všichni táhnou za jeden provaz?

Pak mi pošlete Váš životopis!

Co bude Vaším úkolem?

  • zpracovávání faktur, jejich zadávání do interního systému
  • podpora týmu při řešení účetních úkolů
  • komunikace s klienty z různých zemí
  • spolupráce napříč odděleními

Co byste měl/a umět/znát/mít?

  • Zkušenost s účetnictvím – konkrétně účtování faktur, plateb zpět na dodavatele, párování apod.
  • fließend Deutsch & communicative English – budete komunikovat se zahraničními kolegy a klienty ze zahraničí
  • výhodou je zkušenost práce v SAPu, v interním systému Vás zaučíme
  • schopnost si efektivně zorganizovat čas svůj i zaučujících se kolegyň

Co můžeme nabídnout my?

  • zázemí mezinárodní společnosti, která je TOP ve svém oboru
  • flexibilní pracovní dobu – můžeme se domluvit i na zkráceném úvazku
  • velice příjemný pracovní kolektiv, který si občas vyrazí i po práci
  • pestrou nabídku firemních benefitů (příspěvek na sport, 5 týdnů dovolené, stravenky)
  • vzdělávací kurzy, školení
  • prostě práci, do které budete chodit rádi!

Klíčová slova: AP, accounts payables, účetní, accountant, accounting, účetnictví, faktury, daně, invoices, VAT, Deutsch, German, Němčina, NJ, English, Angličtina, AJ, Prag, Prague, Praha

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy