Production manager - zavádění automatizované kompletace

Technické pozice - Hlavní město Praha

Pro významnou logistickou společnost, která pro své klienty zajišťuje prvotřídní logistické služby, hledáme Výrobního manažera / manažerku. Budete mít na starosti VAS (služby s přidanou hodnotou) – automatizovanou kompletaci a balení FMCG produktů.

Co Vás čeká?

  • vedení výroby – mapování a koordinace všech zaměstnanců a výrobního toku co-packingu
  • optimalizace procesů, implementace automatizace a robotizace výroby
  • zavádění metod Lean manufacturing - zvyšování produktivity a výkonu
  • komunikace se zákazníkem a přenášení jeho požadavků do provozu

Koho hledáme?

  • Máte zkušenost z obdobné role z oblasti VAS, co-packingu či balení produktů
  • Dokážete implementovat metody štíhlé výroby
  • Máte zkušenost s automatizací a industrializací výrob
  • Domluvíte se anglicky, když je potřeba

Na co se můžete těšit?

  • uplatníte své nápady v praxi
  • výsledky Vaší práce se projeví v efektivnějším fungování výroby
  • možnost kariérního růstu a motivační finanční hodnocení
  • auto i k soukromému využití

Budeme se těšit na Váš životopis.

Klíčová slova: výrobní manažer, production manager, vedoucí výroby, výroba, manažer, production, production manager, logistika, logistics, VAS, value added services, co-packing, balení, robotizace, automatizace, industrializace, lean manufacturing, štíhlá výroba, 5S, kaizen, kanban, logistické služby, logistics services, produktivita, productivity, zlepšení, improvement

Jméno a Příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy