39 Obchodni manažer Shutter

Obchodník s technickým přesahem

  • Homeoffice

Jste srdcem obchodník, jdou vám akvizice nových klientů, nevadí vám cestovat i mimo ČR? Prosím čtěte dále.

  • Od 90 tis. Kč / měs.

Náplň vaší budoucí práce:

  • Vyhledávání potenciálních klientů a partnerů mimo ČR
  • Organizace a příprava obchodních schůzek a jejich realizace
  • Spolupráce na realizaci objednávek
  • Dohled na platební morálku klienta
  • Spolupráce na přípravě a organizaci marketingových akcí, veletrhů
  • Systematické a dlouhodobé udržování znalostí o produktech a službách společnosti
Rádi bychom, abyste měl/a:

  • Pracovní historii min. 4 roky pro jednoho zaměstnavatele, ideálně zkušenost s technickým produktem
  • Vysokoškolské vzdělání technického nebo obchodního směru
  • Angličtina i němčina slovem i písmem
  • Chuť cestovat mimo ČR
Nabídneme vám mimo jiné:

  • Volnou pracovní dobu
  • Fixní mzdu s provizemi z obchodu
  • 5 týdnů dovolené
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Stabilní zázemí společnosti
  • Možnost podílet se na svytváření business strategiích spolu s vedením