24 IT specialista Shutter

Elektro inženýr (oblast hybridních pohonů)

Jsme přední výrobce elektro komponent v oblasti automobilového průmyslu a aktuálně rozšiřujeme tým výrobních technologií, v naší nové a moderní výrobní hale. Protože počítáme s Vaším kariérním posunem, měla by Vás oblast výrobních technologií opravdu lákat.

  • 30-60 tis. Kč / měs.
  • Středočeský kraj
  • Plný úvazek

Náplň práce
Diagnostika, analýza a řešení závad a problémů v souvislosti s instalacemi nových výrobních zařízení
Práce s měřícími technologiemi (osciloskopy), dohled na PLC programy (využívané pro automatizaci výroby)
Budete komunikovat s oddělením kvality, výroby a IT (analýza a transfer výstupních dat z výroby)

Co vyžadujeme
Alespoň 1 rok zkušeností na obdobné pozici
Orientace v technické dokumentaci a měření podmínkou
Přehled v PLC programech
AJ na komunikační úrovni
Vyhlášku 50, ideálně §6
SŠ vzdělání v oboru elektro, automatizační technika

Co nabízíme
Setkáte se se zcela novým produktem a novými technologiemi pro hybridní pohony
Silnou podporu zkušenějších kolegů a práci v týmu
Smlouvu na dobu neurčitou
13. plat zakotvený ve smlouvě
Příspěvek na dopravu a stravování
Klíčová slova: automotive, PLC, elektroinženýr, osciloskop, technik, automatizace, utomotive, PLC, elektroinženýr, osciloskop, technik, automatizace, utomotive, PLC, elektroinženýr, osciloskop, technik, automatizace