19 IT administrator Bigstock

IT specialista pro správu zákaznického IS

  • Homeoffice

Jako součást divize Aplikační podpory se budete spolu s dalšími několika kolegy starat o klíčový zákaznický informační systém a dále jej rozvíjet. Určitě však nezůstanete jen u podpory, čeká na Vás celá řada dalších výzev…

  • 60-90 tis. Kč / měs.
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Náplň práce:
  • Vaším úkolem bude správa informačního systému, který slouží pro naše zákazníky
  • Zajištění vzájemného propojení a řízení aplikačního rozvoje pomocí SQL (vlastní nápady pro zlepšení vítány)
  • Okrajově i úprava testovacích scénářů a testování daných aplikací
  • Poskytování podpory uživatelům na úrovni L2 v rámci podpory celého CRM řešení
Jaké znalosti využijete:
  • Zkušenost s provozem ERP systémů
  • Znalost SQL
  • Schopnost komunikovat s externími Business partnery
  • Orientace v řízení projektů výhodou (ITIL, PRINCE apod.)
Benefity, které nabízíme:
  • Moderní a hlavně klidné kanceláře 5 min od MHD
  • Stravenky v nadstandardní hodnotě, MultiSport
  • 5 týdnů dovolené
  • Systém Cafeterie
  • Penzijní připojištění
  • Firemní akce – každý si přijde na své…

Klíčová slova: ERP, CRM, podpora, SQL, ITIL, helpdesk, správa, ERP, CRM, podpora, SQL, ITIL, helpdesk, správa, projekt, metodika,