19 IT administrator Bigstock

Junior Cloud Support Specialist (level L1- L2)

  • Homeoffice

Jsme středně velká SW společnost, zaměřující se zejména na vývoj zabezpečovacích a dohledových systémů, včetně navazujících bezpečnostních služeb. Nabízíme skvělou možnost získání praxe v oblasti podpory, správy a posléze i rozvoje našich systémů.

  • 30-60 tis. Kč / měs.
  • Liberecký kraj
  • Plný úvazek

Co Vás čeká:
  • Moderní prostředí cloudových služeb
  • L2 Support našich monitorovacích a dohledových systémů
  • Budete zodpovědný/á za bezproblémový provoz Alert systémů vč. systémů monitoringu
  • Technologie, se kterými se setkáte: security nástroje (DNS, NTP, DHCP), dockering, virtualizační nástroje

Jaké dovednosti očekáváme:
  • Znalost LINUX prostředí
  • Schopnost samostatně řešit vzniklé problémy v oblasti podpory
  • Angličtina B2 – využijete při komunikaci s klienty i partnery
  • Znalost prostředí cloudu a bezpečnosti je velkou výhodou

Co od nás získáte:
  • Stabilitu – na trhu jsme již několik desítek let
  • Práce v příjemném týmu – jsme opravdu prima kolektiv, plný IT nadšenců, prostě fajn parta
  • Home Office (v případě dojíždění)
  • 5 týdnů dovolené, ale i sickdays
  • 13. plat
  • Příspěvky na jazykové kurzy, na kulturu a relaxaci
Klíčová slova: L1, L2 support, cloud, security, linux, unix, OS, monitoring, virtualizace, L1, L2 support, cloud, security, linux, unix, OS, monitoring, virtualizace