50 Projektový manažer Shutter

Junior sales / projektový specialista (IT SW řešení)

  • Homeoffice

Pokud Vás zajímá vedení SW projektů, nabízíme skvělou přiležitost, nastartovat Vaši kariéru v naší české společnosti. Podmínkou je pouze “základ”, na kterém budete moci stavět. Díky rodinnému prostředí se Vám budeme mít čas věnovat – a poskytnou Vám kromě know-how i různé certifikace (PRINCE2 atd… .)

  • 30-60 tis. Kč / měs.
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Náplň práce po nástupu:
  • Zastřešení projektů v oblastí SW vývoje (tvorba plánů, budgetingu, definice rizik atd..)
  • Příprava nabídek a harmonogramu dodávky
  • Dohled nad delivery kvalitou pro naše zákazníky
  • Úvodní školení pro uživatele
  • Intenzivní spolupráce s obchodním a vývojovým týmem
Požadavky:
  • VŠ vzdělání (ideálně ekonomický nebo IT směr)
  • Znalost projekt managementu a některých z metodik (PRINCE, ITIL…)
  • Komunikativní AJ
  • Zájem o oblast Sw vývoje a IoT řešení
Máme pro Vás:
  • Rodinné prostředí SW společnosti, vyvíjející vlastní řešení
  • 5 týdnů dovolené, možnost home office (v případě potřeby)
  • Stravenky a multi-sport karta
  • Vlastní, moderní kanceláře

Klíčová slova:
Projektový manažer, Project Manager, SW, IoT, cloud, Prince, ITIL, sales, vývoj,Projektový manažer, Project Manager, SW, IoT, cloud, Prince, ITIL, sales, vývoj,