27 Manažer kvality Bigstock

Kontrolor kvality (zakázková výroba ve strojírenství)

Výrobní společnost s více než 25 letou praxí v oboru výroby sklápěcích a nástavbových komponent pro oblast komunální techniky. V rámci rozšiřování týmu hledáme specialistu/tku pro oblast kontroly kvality a to v celém výrobní cyklu.

  • 30-60 tis. Kč / měs.
  • Středočeský kraj
  • Plný úvazek

NÁPLŇ PRÁCE:
Budete zodpovídat za kontrolu dílů jak na vstupu, v operační fázi, tak na výstupu
Detekce a řešení odchylek na interní i externí úrovni
Práce zejména s: obráběnými díly, svařovanými sestavami, přířezy apod.
Práce ve 2směnném provozu

POŽADUJEME:
VŠ/SŠ vzdělání technického směru
Velmi dobrá orientace v dokumentaci a výkresech
Schopnost práce s průmyslovými měřidly
znalost AJ nebo NJ
znalost některého ze systému pro řízení kvality výhodou (Palstat apod.)

NABÍZÍME:
Mzdové ohodnocení vč pravidelných bonusů
Obědy zdarma
Možnost zaměstnaneckého ubytování
Příplatky za směnný provoz
Příplatky za přesčas, víkendy a svátky (v rozmezí 25% – 100% na hodinu)
Příspěvky na dovolenou, sport či kulturu (až 6 – 10.000,- ročně)
Pravidelná školení a možností získání různých oprávnění a kvalifikací
Klíčová slova:
Kvalita, výrobní kvalita, zakázková výroba, strojírenství, výkresy, Palstat, Navision, svařování, výstupní kontrola, Kvalita, výrobní kvalita, zakázková výroba, strojírenství, výkresy, Palstat, Navision, svařování, výstupní kontrola