39 Obchodni manažer Shutter

Mezinárodní obchodní manažer – dopravní produkty

  • For foreigners in the Czech Republic
  • Povedete tým

Pro významnou společnost působící v oblasti logistiky hledáme Obchodního manažera pro dopravní služby v 5 zemích Evropy.

  • Od 90 tis. Kč / měs.
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Co Vás čeká?
  • Řízení akvizic v rámci dopravních produktů v 5 zemích Evropy
  • Systematické nastavení procesu akvizičního prodeje dopravy
  • Budování a metodické vedení mezinárodního týmu
Koho hledáme?
  • Znáte prodej dopravních produktů v oblasti FMCG
  • Máte zkušenost s vedením týmu
  • Bez problému zvládnete vést obchodní jednání v angličtině
  • Jste proaktivní, dynamický, flexibilní člověk s tahem na branku
  • Výhodou je mezinárodní zkušenost
Na co se můžete těšit?
  • Povedete zcela nový projekt pro úspěšnou firmu
  • Budete se podílet na strategickém rozhodování
  • Uplatníte své nápady v praxi
  • Budete mít nad sebou akčního a příjemného šéfa
  • Auto i k soukromému využití
Budeme se těšit na Váš životopis.
Klíčová slova: obchodní manažer, sales manager, regionální obchodní manažer, regional sales manager, doprava, transport, dopravní produkty, transport services, paletový distribuční systém, FMCG, potraviny, potravinářství, food industry, mezinárodní zkušenost, international experience, CEE region, akvizice, acquisition, mezinárodní tým, international team, angličtina, english, Praha, Prague