33 Manažer ve výrobě Shutter

Production manager – potravinářství

  • Povedete tým

Pro významnou společnost působící v oblasti potravinářství a logistiky hledáme Production managera s přesahem do řízení supply chain. Místo pracoviště je v okrese Chomutov.

  • Od 90 tis. Kč / měs.
  • Ústecký kraj
  • Plný úvazek

Co Vás čeká?
  • Vedení výroby a částečně i logistiky
  • Řízení týmu cca 20 lidí, budování většího týmu
  • Optimalizace procesů, implementace automatizace výroby
  • Navyšování výrobních kapacit

Koho hledáme?
  • Máte zkušenost s řízením výroby v oblasti potravinářství
  • Dokážete budovat tým a výrobní procesy
  • Domluvíte se buď anglicky nebo německy – komunikace s klienty
  • Jste proaktivní a chcete navrhovat nové možnosti zlepšení výroby

Na co se můžete těšit?
  • Uplatníte své nápady v praxi
  • Výsledky Vaší práce se projeví v efektivnějším fungování výroby
  • Budete aktivně zapojen/a do procesu zvyšování výrobních kapacit
  • Možnost kariérního růstu a motivační finanční hodnocení
  • Auto i k soukromému využití

Budeme se těšit na Váš životopis.

Klíčová slova: výrobní manažer, production manager, potravinářství, food industry, vedoucí výroby, výroba, manažer, production, production manager, logistika, logistics, robotizace, automatizace, industrializace, lean manufacturing, štíhlá výroba, 5S, kaizen, kanban, produktivita, productivity, zlepšení, improvement