71 Účetní Shutter

Senior účetní – Praha 4

Významná česká holdingová společnost hledá do svého týmu kandidáta/kandidátku na pozici Senior účetní.

  • 30-60 tis. Kč / měs.
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Náplň práce:
  • konsolidace
  • daňová přiznání, evidence majetku, správa pojištění
  • aktivní podíl na vnitřních standardech firmy, sledování trendů v účetnictví, tvorba a implementace účetních metodik
  • zpracování měsíčních i ročních závěrek
Požadujeme:
  • znalost českých účetních standardů, IFRS – výhodou
  • VŠ/SŠ (ideálně ekonomického směru)
  • min. 2 roky praxe na podobné pozici

Nabízíme:
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Přátelský kolektiv
  • Jistotu práce u stabilního a spolehlivého zaměstnavatele
  • Čtyři týdny dovolené + zdravotní volno/sickday (5 dnů)
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • další firemní benefity
  • Nástup možný ihned

Klíčová slova: účetnictví, účetní, DPH, CAS, accounting, accountant, účtování.