47 Procesní inženýr BigData

Supervisor výrobních procesů

Jsme silná výrobní nadnárodní skupina, která rozšiřuje své výrobní kapacity. Naší předností je výroba elektro komponent v oblasti automobilového průmyslu. Díky našemu rozrůstání hledáme spolehlivého člověka na pozici Supervizora výroby, který má již zkušenosti s vedením lidí.

  • 30-60 tis. Kč / měs.
  • Středočeský kraj
  • Plný úvazek

Vaším úkolem bude
Účastnit se přípravy výrobního plánu dle kapacity linky
Vyhodnocování výrobních údajů efektivity linky
Vést, motivovat a hodnotit podřízené zaměstnance na pozicích mistrů
Komunikovat s oddělením kvality

Co požadujeme
SŠ/VŠ technického směru
Znalost z oblasti tvorby výrobních plánů (Automotive výhodou)
Zkušenosti s vedením lidí ve směnném provozu
Komunikativní angličtina

Co nabízíme
Moderní výrobní prostředí
Budete klíčovým článkem při zlepšování kvality
silnou podporu zkušenějších kolegů a práci v týmu
smlouvu na dobu neurčitou
13. plat zakotvený v pracovní smlouvě
Příspěvek na dopravu a stravování

Klíčová slova: supervisor, výroba, automotive, dokumentace, mistr, výrobní linka, automatizace, PLC, robot, robotizace, směny, supervisor, výroba, automotive, dokumentace, mistr, výrobní linka, automatizace, PLC, robot, robotizace, směny