60 Seřizovač Shutter

Svářeč kovů (MIG/MAG)

Nabízíme moderní prostředí výrobní společnosti – našimi produkty jsou vyklápěcí systému pro průmyslové stroje. I v době krize jdou naše výrobky na odbyt, pravidelně stavíme nové, moderní haly. Rádi rozšíříme náš tým odborníků, právě o Vás!

  • 30-60 tis. Kč / měs.
  • Středočeský kraj
  • Plný úvazek

NÁPLŇ PRÁCE:
Svářečské práce na základě výkresové dokumentace
Drobné zámečnické úkony
Práce ve směnném provozu
POŽADUJEME:
Oprávnění provádět svařování kovů ( poloautomatické, pro inertní i aktivní plyny)
Praxe alespoň 1 rok
Schopnost práce s výkresy
NABÍZÍME:
Mzdové ohodnocení vč pravidelných bonusů
Obědy zdarma
Možnost zaměstnaneckého ubytování
Příplatky za směnný provoz
Příplatky za přesčas, víkendy a svátky (v rozmezí 25% – 100% na hodinu)
Příspěvky na dovolenou, sport či kulturu (až 6 – 10.000,- ročně)
Pravidelná školení a možností získání různých oprávnění a kvalifikací

Klíčová slova: MIG, MAG, svářování, CO2, kvalifikace, výkresy, výroba, kovy, směny, MIG, MAG, svářování, CO2, kvalifikace, výkresy, výroba, kovy, směny