32 Manažer ve finančních službách Shutter

Vedoucí oddělení payments

Jste zkušený leader v bankovnictví, konkrétně v oblasti platebního styku?Chcete pracovat v příjemném prostředí v centru Prahy?Máte zkušenost s tvorbou legislativy, testováním informačních systémů a tvorbou metodiky?V případě, že ano, pak nám zašlete Váš životopis

  • Od 60 tis. Kč / měs.
  • Hlavní město Praha

Vedoucí oddělení platebního styku

Jaké jsou předpoklady na pozici?
  • zkušenost s vedením lidí a oddělením plat. styku 5 let (vedení lidí může být zkušenost i jako zástup vedoucího)
  • znalost legislativy (EBA guidelines)
  • znalost mezinárodních bankovních obchodů v rámci investičních služeb
  • AJ-písemná výborná (budete psát legislativu), mluvená je výhodou
  • Odpovídající vzdělání – nejlépe VŠ finance
Jaká bude Vaše náplň práce?
  • Řízení menšího týmu odd. platebního styku a činností oddělení
  • Příprava metodiky vnitřních předpisů
  • Reporting, komunikace s jednotlivými odd. banky
  • Testování CRM systémů, metodika SW systémů
  • Kontrola mezibankovních obchodů, investiční služby, mezibankovní dohody, komunikace s korespondenčními bankami
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Nástup září/říjen 2020
  • Zajímavou práci s mnoha výzvami
  • Lokalitou práce v centru Prahy
  • Zajímavé finanční ohodnocení a bankovní benefity
  • Smlouva na dobu neurčitou