33 Manažer ve výrobě Shutter

Vedoucí údržby – strojní, elektro

Máte zkušenosti s vedením údržby? Jste silná osobnost, která za sebou chce vidět výsledky? Chcete být součástí výrobní společnosti, která dodává do zahraničí a zaměřuje se spíše na kvalitu než na kvantitu? Pro stabilní výrobní společnost hledáme zkušeného a šikovného člověka na pozici Vedoucího údržby, proto neváhejte a zašlete mi Váš životopis.

  • Od 60 tis. Kč / měs.
  • Vysočina

Co bude Vaším úkolem?
  • Zodpovědnost za oddělení údržby – cca 6 lidí
  • Strategické nastavení preventivní a prediktivní údržby – nastavení je v podstatě na zelené louce
  • Komunikace s dodavateli linek
  • Podílení se na implementaci softwaru pro údržbu

Co byste měl splňovat?
  • Zkušenost s vedením týmu v rámci údržby
  • Jste silná osobnost, která si stojí za svým názorem
  • Výhodou je anglický jazyk – nikoliv podmínkou

Co Vám nabídneme my?
  • Stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě
  • Možnost podílet se na nových, zajímavých věcech
  • Budování údržby na zelené louce
  • Balíček benefitů – příspěvek na penzijní připojištění, na stravování, 24 dnů dovolené, 13. plat, smlouva na dobu neurčitou