Produktový specialista - investiční produkty pro retail

Finance - Marketing - Finance - Hlavní město Praha

Náplň práce:

  • Řízení produktového portfolia v oblasti investičního bankovnictví
  • Vytváření metodik, smluvních dokumentací
  • Podpora prodeje – marketingové aktivity pro zvýšení prodejů
  • Analýza profitability produktů i kampaní
  • Práce na projektech v oblasti investičních produktů

Očekáváme

  • Znalost procesu produktového řízení – min. 2-3 roky
  • Dobrá znalost produktů investičního bankovnictví - ideálně z centrály
  • Anglický jazyk  - komunikativní
  • Velmi dobrá znalost Office (Excel, Powerpoint)
  • VŠ – ideálně ekonomického směru

Nabízíme

  • Možnost osobního rozvoje
  • Zaměstnanecké benefity – dovolená navíc, příspěvky na stravování, slevy na firemní produkty, příspěvky na penzijní i životní připojištění

Klíčová slova: marketing, produktový manažer, product manager, product specialist, product manager, banka, bankovnictví, finance, investice, investiční, fondy, akcie, bondy, dluhopisy, obchod, sales, marketing, produktový manažer, product manager, product specialist, product manager, banka, bankovnictví, finance, investice, investiční, fondy, akcie, bondy, dluhopisy, obchod, sales

Jméno a příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy