Lean Specialista

Technické pozice - Moravskoslezský kraj

Baví Vás zlepšovat procesy? Je lean Vaší životní filozofií?

Chcete být součástí mezinárodní rostoucí společnosti?

Chcete, aby za Vámi byla rychle vidět dobře odvedená práce?

Pak mi pošlete Váš životopis!

Co bude Vaším úkolem?

  • vybudování lean procesů (zatíms ním nemáme zkušenost)
  • zlepšování procesů ve výrobě (zvýšení rychlosti, efektivity, snížení prostojů a plýtvání materiálem)
  • pravidelné vyhodnocování výsledků nastavených procesů
  • reportování přímo řediteli závodu

Co byste měl/a znát a umět?

  • prostředí výrobní společnosti
  • metody LEAN, Kaizen, 5S, Six Sigma a další
  • nastavit procesy, implementovat je a následně vyhodnocovat a zlepšovat
  • 2 roky praxe na podobné pozici
  • domluvit se anglicky

Co nabízíme?

  • zajímavou pozici v silné rozvíjející se zahraniční společnosti
  • vysokou míru samostatnosti a možnosti dalšího růstu
  • notebook, mobilní telefon a další firemní benefity

Klíčová slova: manager výroby, zlepšování procesů, lean, six sigma, 5S, kaizen, výroba, potravinářství, lean, lean specialist, manager výroby, zlepšování procesů, lean, six sigma, 5S, kaizen, výroba, potravinářství, lean, lean specialist, manager výroby, zlepšování procesů, lean, six sigma, 5S, kaizen, výroba, potravinářství, lean, lean specialist

Jméno a příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy