Úvěrový analytik pro korporátní segment

Finance - Hlavní město Praha

Náplň práce

  • Posuzování bonity klienta, hospodářských výsledků
  • Posuzování tržních rizik v segmentu klienta
  • Příprava a zpracování úvěrových návrhů
  • Kontrola podmínek pro čerpání úvěrů

Klíčová slova: úvěrový analytik, úvěrové analýzy, finanční analýzy, credit analyst, korporátní segment, corporate, risk manager, risk analyst, úvěrový analytik, úvěrové analýzy, finanční analýzy, credit analyst, korporátní segment, corporate, risk manager, risk analyst, úvěrový analytik, úvěrové analýzy, finanční analýzy, credit analyst, korporátní segment, corporate, risk manager, risk analyst

Požadavky

  • Praxe min. 2 roky v oblasti finančních analýz (top korporátní segment 2,5 mld ročního obratu +)
  • Možno i zkušenost z auditorské firmy
  • Znalost bankovnictví a bankovních produktů výhodou
  • AJ aktivní

Nabízíme

  • Možnost kariérního růstu
  • Přátelský kolektiv
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké benefity (cafeteria, příspěvky na stravování)
  • Příspěvky na životní a penzijní připojištění
Jméno a příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy