Zúročení praxe pro profíka - Business Analytik

IT a Telekomunikace - IČO/projekt - Hlavní město Praha

Náplň práce

  • Analýza a dokumentace stávajících systémů
  • Návrhy nových systému a rozšíření stávajících systémů
  • Komunikace se zadavateli požadavků a zpětné ověření
  • Modelování procesů a podíl na tvorbě architektury řešení
  • Práce na různých projektech
  • Práce v malém týmu

Požadujeme

  • Zkušenost z pozice Business analytika (1-3 roky), práce na více projektech různého rozsahu
  • Znalost SQL MSSQL/Oracle,  UML 2.0+, BPMN
  • Nástroje - Enterprise Architekt nebo jiný modelovací nástroj, Balsamiq ci podobný, trackovací nástroje

Výhodou

  • Javascript, HTML, JSON, IIS, WebService, C#
  • zkušenost s metodikou RUP nebo Agile
  • znalsot procesů analýzy, vývoje a testování

Nabízíme

  • Práci v oblasti business analýzy na dobu neurčitou s možností dalšího kariérního postupu
  • Nadstandardní ohodnocení
  • Možnost Home-office (dle konkrétních projektů)
  • Práci ve skvělém týmu s šéfem se smyslem pro humor

Klíčová slova: business, analytik, byznys, analytik, analýza, vývoj metodika, SQL MSSQL/Oracle,  UML 2.0+, BPMN, Javascript, HTML, JSON, IIS, WebService, C#, RUP, Agile, business, analytik, byznys, analytik, analýza, vývoj metodika, SQL MSSQL/Oracle,  UML 2.0+, BPMN, Javascript, HTML, JSON, IIS, WebService, C#, RUP, Agile,

Jméno a příjmení*
Zpráva
Možnost připojit CV
Možnost další přílohy