71 Účetní Shutter

Daňový specialista

Chcete stabilní práci, kde budete moci skloubit pracovní a soukromý život? Do menšího týmu daňových specialistů hledáme nový přírůstek, který doplní náš fajn tým finanční účtárny.

  • Mzda dohodou
  • Ústecký kraj
  • Plný úvazek

Náplň práce:
  • zpracování administrativy související s přípravou DPH, DPPO, daní z nemovitosti
  • kontrola jednotlivých daňových dokladů
  • příprava podkladů k dani z příjmů právnických osob
  • vypracování různých formulářů (intrastat, souhrnné hlášení, kontrolní hlášení)
  • komunikace se zahraničními pobočkami a státními institucemi
  • spolupráce v rámci celého účetního týmu
  • podílení se na přípravě měsíčních a ročních účetních závěrek
Požadavky na pozici:
  • vzdělání ekonomického směru
  • orientaci v daňové problematice
  • dobrou znalost práce s MS Excel + uvítáme SAP
  • AJ na komunikativní úrovni (převážně písemná forma)
  • analytické myšlení a schopnost pracovat v týmu
Na oplátku Vám nabídneme:
  • dlouhodobou spolupráci u stabilního zaměstnavatele
  • možnost se kariérně posouvat v rámci společnosti
  • pevnou pracovní dobu od 7:00 – 15:30
  • 5 týdnů dovolené
  • notebook a telefon
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • 13. plat (vyplácen 2x ročně)
  • benefitní kartu s hodnotou 5 000,- Kč ročně
  • příspěvek na penzijní připojištění
Klíčová slova: Tax, Daně, Tax Specialist, Excel, SAP, Finance, Accountant, Účetní