10b ekonom Bigstock

Senior finanční analytik s potenciálem vedení týmu

  • Homeoffice
  • Povedete tým

Bavila by Vás příprava finančních plánů společnosti? Rádi byste měli svůj menší tým, o který byste se starali z hlediska rozvoje? Chcete pracovat ve stabilní společnosti, která dbá na spokojenost svých zaměstnanců? Pak hledáme právě Vás!

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Na jakou náplň práce se můžete těšit? Budete:
  • Zodpovídat za přípravu finančních plánů společnosti a její aktualizaci v průběhu roku
  • Vytvářet analýzy odchylek
  • Výsledky plánu budete konzultovat v angličtině s centrálou
  • Vést svůj tým a podílet se na jeho rozvoji a zefektivnění práce a procesů
  • Vytvářet podporu pro ostatní týmy společnosti

Co u Vás proto oceníme?
  • Zkušenost na obdobné pozici min. 1 rok
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti v oblasti finančního plánování a IFRS9
  • Excel na úrovni kontingenčních tabulek, vzorců a jednodušších maker
  • Znalost plánovacích systému

Co Vám za to můžeme nabídnout?
  • Různorodou a zajímavou pracovní příležitost
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • 28 dnů dovolené
  • Zkrácený pracovní týden 37,5 hodin
  • Částečný Home Office

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
Klíčová slova: Finanční plány, finance planning, finance analysis, team lead, finanční analýza, Prague, Praha, work-life balance, home office