09 Controlling Shutter

Finanční controller ve výrobní společnosti – nové projekty

Máte zkušenost s controllingem ve výrobní společnosti?Domluvíte se anglicky?Chcete pracovat ve společnosti, kterou čekají významné investice do nových projektů?Pro významnou výrobní společnost hledáme Finančního controllera, proto neváhejte a zašlete mi Váš životopis.

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha, Středočeský kraj
  • Plný úvazek

Co bude Vaším úkolem?
  • Tvorba kalkulace nákladů na produkt u nových projektů (budoucí náklady produktů, hodinové sazby…)
  • Spolupráce s oddělením Manufacturing Engineeringu – práce na nových projektech
  • Controlling dodavatelů a investic
  • Příprava dat pro tvorbu ročních rozpočtů a analýz
  • Tvorba rozpočtů a analýz jednotlivých středisek
Jaké předpoklady k tomu potřebujete?
  • 2 – 3 roky praxe na pozici controllera
  • Výborná znalost MS Excel
  • AJ na komunikativní úrovni – účast na jednáních v angličtině
  • Orientace v oblasti účetnictví
  • Zkušenost se systémem SAP výhodou, není podmínkou!
Co za to na oplátku?
  • Možnost být součástí společnosti, kde se plánují velké investice
  • Účast na nových zajímavých projektech s přesahem do Německa
  • Příjemný kolektiv
  • Zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Vzdělávání