56 Risk Management BigData

Project manager – stavební společnost

Pro úspěšnou větší stavební společnost hledáme zkušeného Projektového manažera ideálně z oblasti stavebnictví. Pokud byste si chtěli říct víc, neváhejte mě kontaktovat!

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha, Středočeský kraj
  • Plný úvazek

Co budete dělat?
  • Analýza a identifikace rizik projektů v celé společnosti
  • Účast na zakázkách od plánování až po realizaci
  • Spolupráce na auditech
  • Řízení týmu tří lidí – controlling, audit
Co byste měl/a mít?
  • Zkušenost z obdobné pozice z oblasti stavebnictví
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Silná a diplomatická osobnost, komunikativnost a nebát se říct svůj názor
Na co se můžete těšit?
  • Místo působiště je Praha, ale 2x v týdnu budete cestovat po České a Slovenské republice.
  • Zázemí stabilního a úspěšného zaměstnavatele, partnerský přístup
  • Prostor pro uplatnění manažerských dovedností
  • Automobil i k soukromým účelům

Příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, 3 dny sick day, vzdělávací kurzy, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce
Budeme se těšit na Váš životopis.
Klíčova slova: management rizik, risk management, risk, stavebnictví, pozemní stavby, dopravní stavby, building industry, angličtina, SAP, Excel, Praha