27 Manažer kvality Bigstock

Hledá se TOP manažer/ka kvality – automotive

  • Povedete tým

Úspěšná automotive společnost přijme kandidáta/kandidátku na pozici Manažer/ka kvality.

  • Od 130 tis. Kč / měs.
  • Středočeský kraj
  • Plný úvazek

V čem tato role spočívá?
  • Vedení celé kvality
  • Řízení většího týmu lidí
  • Řízení auditů
  • Komunikace se zahraniční centrálou

Bez čeho se neobejdete?
  • Zkušenost z pozice Manažer kvality v automotive
  • Znalost certifikace IATF, ISO, VDA v automobilovém průmyslu
  • Angličtina – uplatníte denně v komunikaci s centrálou, při auditech apod.
  • Být přirozená autorita, leader

Na co se můžete těšit?
  • Na samostatnou roli, kde uplatníte Vaše nápady
  • Komplexní náplň práce, nudit se určitě nebudete
  • Výzvu v podobě řízení většího týmu lidí
  • Fajn partu lidí
  • K dispozici budete mít služební vůz, notebook, mobil a k tomu spoustu dalších benefitů

Jste to Vy? Neváhejte a zašlete mi Váš životopis!
Klíčova slova: manažer kvality, quality manager, ředitel kvality, quality director, automotive, IATF, ISO, VDA, audity, zákaznická kvalita, customer quality, dodavatelská kvalita, supplier quality, řízení týmu, angličtina, english