16 HR manager Shutter

HR generalista s přesahem do controllingu

  • Homeoffice

Láká Vás práce pro jednu z nejprestižnějších bankovních institucí v České republice a máte smysl pro detail? Baví Vás HR a zároveň máte kladný vztah k číslům? Pak hledáme možná právě Vás!

  • Mzda dohodou
  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek

Na jakou náplň práce se můžete těšit?
  • Tvorba HR finančních plánů, včetně evidence a reportování personálních nákladů
  • Koordinace a spolupráce při hodnocení zaměstnanců
  • Správa systému comp & ben
  • Sledování legislativních změn a pomoc s jejich následnou implementací
  • Zastupování Head of Human Resources
  • Organizace zaměstnaneckých akcí
  • Zajištění procesu náboru, v případě zájmu i náboru samotného
Co u Vás proto oceníme?
  • Alespoň 3letou praxi v HR, výhodou je zkušenost s HR v oblasti finančních institucí
  • Kamarádíte se s Excelem (kontingenční tabulky, IF, grafy)
  • Středně pokročilou AJ ústně i písemně
  • Orientaci v pracovním právu

Co Vám za to můžeme nabídnout?
  • Zajímavou a zodpovědnou práci
  • Prostředí specifického, stabilního a jistého zaměstnavatele
  • Týden dovolené navíc + sick days
  • Možnost home office
  • Pružnou pracovní dobu
  • Práci v centru Prahy
  • Příspěvek na vzdělávání/odborný růst

Zaujala Vás tato pozice? Pak neváhejte a zašlete nám své životopisy!
Klíčová slova: HR, humen resources, personalistika, generalist, HR generalista, bankovnictví, Praha, centrum, angličtina, English, Prague, Excel, pracovní právo, reporting, budgeting, compensation, benefits, comp&ben, odměňování, benefity