16 HR manager Shutter

HR provozní manažer

Baví vás komunikace s kolegy z vedení i z výroby? Máte zkušenosti s přípravou mezd? Zajímají vás i mezinárodní projekty? Pak se nám určitě ozvěte…

  • Mzda dohodou
  • Jihočeský kraj

Co budete dělat?
  • vedení malého týmu, který kompletně zastřešuje HR procesy pro výrobní závody – nábor, onboarding, podklady pro mzdy, komunikace s managementem, spolupráce s pracovními agenturami, pracovně právní nastavení
  • ve spolupráci se zahraničními kolegy aktualizovat procesy a implementovat nové projekty
Co k tomu potřebujete?
  • alespoň 3 roky zkušeností z podobné práce ve výrobní společnosti
  • zkušenost s přípravou podkladů pro mzdy (mzdová účetní výhodou)
  • AJ pro projektovou komunikace s kolegy ze zahraničí
  • ŘP skupiny B a ochotu k občasným služebním cestám
  • dobrá znalost práce v MS Excelu
  • lokalita Táborsko
Výhody z pozice
  • 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, roční bonus, příspěvek na penzijní
připojištění
  • služební auto i k soukromému využití
  • možnost účasti na mezinárodních projektech