19 IT administrator Bigstock

Výrobní IT specialista

  • Homeoffice

Chcete se podílet na zajímavých projektech v oblasti IT a nových technologií? Líbí se Vám představa stabilního zaměstnání u lukrativní společnosti s dlouholetou historií a velkým potenciálem, která je průkopníkem ve vyvíjení nových technologií a služeb pro efektivní mobilitu lidí? Pak na pozici výrobního IT specialisty hledáme právě Vás!

  • Mzda dohodou
  • Středočeský kraj
  • Plný úvazek

Co Vás čeká?
  • Zajištění síťové infrastruktury a bezpečnosti ve výrobě
  • Instalace speciálních aplikací a jejich administrace
  • Zavádění nových systémů průmyslu 4.0 (autonomní zásobování, lokační systémy, komunikační systémy, …)
  • Správa serverových výrobních aplikací
  • Instalace hardwarových celků do výroby (PC, tiskárny, čtečky kódů, …)
  • Podpora při řešení problémů spojených s IT výrobními systémy

Co od Vás požadujeme?
  • SŠ/VŠ vzdělání v IT/ elektro oboru
  • Znalost programovacího jazyka
  • Komunikativní znalost AJ (slovem i písmem)

Co Vám za to nabídneme?
  • Možnost vzdělávání, profesního a osobního rozvoje
  • Skvělou praxi v mezinárodní společnosti
  • Individuální na míru šitý rozvojový plán
  • Rozmanitou a zajímavou práci v oblasti výstavby automatických testovacích systémů
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené + 5 sick days
  • Atraktivní roční bonusy
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Závodní stravování + stravenky
  • Skvělá dostupnost autem i MHD z Prahy (Letňany, Černý Most)

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Těšíme se na Vás!

Klíčová slova: IT projekty, IT systémy, průmysl 4.0, správa výrobních aplikací, výroba, automotive