19 IT administrator Bigstock

IT Systémový administrátor

  • Homeoffice

Chcete se podílet na zajímavých projektech v oblasti IT a nových technologií? Pro lukrativní společnost, která je průkopníkem ve vyvíjení nových technologií a služeb pro efektivní mobilitu lidí a jejich zboží působící na trhu již 150 let, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici IT systémový administrátor.

  • 30-60 tis. Kč / měs.
  • Středočeský kraj
  • Plný úvazek

Co Vás čeká?
  • Zajištění síťové infrastruktury a bezpečnosti ve výrobě
  • Instalace speciálních aplikací a jejich administrace
  • Zavádění nových systémů průmyslu 4.0 (autonomní zásobování, lokační systémy, komunikační systémy, …)
  • Správa serverových výrobních aplikací
  • Instalace hardwarových celků do výroby (PC, tiskárny, čtečky kódů, …)
  • Podpora při řešení problémů spojených s IT výrobními systémy
Co od Vás požadujeme?
  • SŠ/VŠ vzdělání v IT/ elektro oboru
  • Znalost programovacího jazyka
  • Komunikativní znalost AJ (slovem i písmem)
Co Vám za to nabídneme?
  • Možnost vzdělávání, profesního a osobního rozvoje
  • Skvělou praxi v mezinárodní společnosti
  • Individuální na míru šitý rozvojový plán
  • Rozmanitou a zajímavou práci v oblasti výstavby automatických testovacích systémů
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené + 5 sick days
  • Atraktivní roční bonusy + příspěvky na dětskou rekreaci až 20 750kč/rok
  • Příspěvky na sportovní aktivity + Benefit plus kartu 6500kč/rok
  • Závodní stravování + stravenky
  • Skvělá dostupnost autem i MHD z Prahy (Letňany) do 15 min
Veškeré pohovory probíhají aktuálně on-line, máte tak stále příležitost získat práci podle svých představ a zároveň si vyzkoušíte, jak probíhá nábor s využitím moderních technologií.
Klíčová slova: IT projekty, IT systémy, průmysl 4.0, správa výrobních aplikací, výroba, automotive